İGDAŞ Doğalgaz Tesisatı Proje Çizimi

Doğalgaz tesisatı ve doğalgaz proje çizimi İGDAŞ tarafından kontrol edilmekte, İGDAŞ tarafından yapılmamaktadır. Bu nedenle İGDAŞ proje çizimi için İGDAŞ sertifikası olan bir doğalgaz firması ile çalışılmalıdır. Gerek doğalgaz tadilat projesi gerekse doğalgaz proje çizimi için firmamızla görüşebilir, yetkili mühendis ve teknikerlerden oluşan uzman kadromuzla görüşerek projelendirme sürecini başlatabilirsiniz.

Doğalgaz proje çizim aşamaları

            Doğalgazlı cihazlarınızın proje çizimi için İGDAŞ Yetkili Mühendislerimiz binanıza gelerek gerekli ölçüm ve ön röleveyi alır. Çizimler öncelikle bilgisayar ortamında yapılır ve proje İGDAŞ' a onay için sunulur. İGDAŞ tarafından onaylanan proje için İGDAŞ'tan kontrol ve gaz açma randevusu alınır.

            Şartnameye uygun doğalgaz proje çizimi yapıldıktan sonra gaz açım evrağı İGDAŞ mühendisleri tarafından onaylanır. Gaz açma tarihinde İGDAŞ gaz açma mühendisi ve firmamızın mühendisleri gaz açma işlemini tamamlar.

            Herhangi bir İGDAŞ proje çizimi uygunsuzluğu tespit edildiğinde gerekli düzeltmeler yapılır. Doğalgaz proje çizimi ve doğalgaz tadilat projesi için firmamızla görüşebilir, bacalı kombiden hermetik veya yoğuşmalı kombiye geçişlerde zorunlu olan İGDAŞ yeni proje çizimi için profesyonel destek alabilirsiniz. En fazla 3 – 5 iş gününde tamamlanan projeler için firmamız en doğru adrestir.

Radyatör Klima Kombi Satış

Radyatör Klima Kombi Satış

Radyatör Klima Kombi satış hizmetimizde müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermekteyiz. 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile teslim ettiğimiz onbinlerce proje de müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

İNCELE
Ücretsiz Keşif Hizmeti

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Müşteri memnuniyetini en ön plana çıkarmış olan Isı-sel Doğalgaz ihtiyacınız olduğunda evinize gelerek ücretsiz keşif hizmeti sunmakta ve sizlerin rahatça en ekonomik şekilde ısınmanız için en uygun fiyatı sizlere teklif olarak sunmaktadır.

İNCELE
Doğalgaz Proje Tesisat

Doğalgaz Proje Tesisat

Doğalgaz tesisatı ve doğalgaz proje çizimi İGDAŞ tarafından kontrol edilmekte, İGDAŞ tarafından yapılmamaktadır. Bu nedenle İGDAŞ proje çizimi için İGDAŞ sertifikası olan bir doğalgaz firması ile çalışılmalıdır.

İNCELE